Prosinec 2010

Proč si nikdo nevzpomněl???

11. prosince 2010 v 17:19 | Julča |  deník
Včera jsem měla svátek. Myslela jsem si,že dostanu alespoň nějakou blbou čokoládu, ale nedostala jsem nic, dokonce si na mě ani nikdo nevzpomněl a nikdo mi nepopřál. Dokonce ani mamka, ani ségra, nikdo :( Jenom Janča mi nakonec virtuálně popřála přes e-mail :) První co vždycky udělám, když má nějaká moje kamarádka svátek je, že je poblahopřeju a dám jí nějakou drobnost, například lízátko :D Ale mně ani nikdo nepopřál! Celý den jsem z toho měla náladu na nic. Chápu, že třeba někdo nemá kalendář, ale nejhorší na tom bylo to, že když si na mě konečně vzpomněl alespoň můj učitel na zemák, tak mi před celou třídou popřál, takže se nikdo nemůže vymlouvat na to, že by o mém svátku nevěděl. No a moje kamarádky mi nepopřáli ani potom! Co já vím, asi nechtěli uznat vlastní chybu a tak radši dělali jako že nic...Celé dva měsíce jsem se piplala s dárky, které dám holkám k vánocům, ale teď pochybuju o tom, jestli si to vůbec zaslouží. Chtěla jsem dát dáreček každé holce ze třídy. Všechny ty dárky jsou vyrobené z fimo hmoty. Dost ráda z ní vyrábím, tady je ukázka některých mých výrobků:
Rozhodla jsem se, že nedám všem holkám ze třídy. Budete se asi divit, ale ráda bych dala něco Veronice, Sabině a Báře. To jsou moje bývalé sokyně. Já nevím proč, ale hodně se zlepšili. Navíc
je vidět, že se se mnou asi chtějí začít karamádit. Například tuhle jsme hráli vybiku a já sem byla asi 5x jen metr od Veroniky a ona mně nevybila. Chová se ke mně slušně a toho si vážím.
              Potom dám dárek Terce Kučerové. Někteří lidé by si mohli myslet, že jí to dávám aby se mnou kamarádila a kupovala mi věci- ona je totiž bohatá, ale tak to není. Terka je dobrý člověk. 
              Další komu dám dárek je Áďa- skvělá holčina. Potom dám nějco zuzce.
              No a potom samozřejmě mé milované Janče, Wedny a Terce Kolínové. Snad si na mě příště vzpomenou...


Velikánská změna!

6. prosince 2010 v 19:25 | Julča
Tak...asi po dvouměsíční pauze se zase ozývám...doufám, že jste si nemysleli, že s tímhle blogem je konec... i když upřímně...už jsem uvažovala nad tím, že s tím vším seknu, s blogem a už si nikdy nezaložím nový... Nemám čas... nemám co fotit... nemám co psát... ale nebojte, to vše se teď změní! Proč? Moje hlavní motivace je to, že jsem se nedávno přihlásila do AK a  ráda bych můj blog... změnila a obnovila. Tady máte vše, co se od nynějška změní:
• Můj blog už nebude specializován na fotky, samozřejmě je sem stále budu přidávat, ale ne víc než    normální články
• Chystám změnu designu
• Budu si tady psát deník. Budu tam psát i ty nejintimnější věci a ten, kdo si můj deník přečte, o            mně bude vědět všechno...jen doufám, že si ho nebude číst nikdo ze třídy...samozřejmě, když si        můj deník přečte Jane, vadit my to nebude, aspoň mezi sebou nebudeme mít žádná tajemství...

Tak a to je asi vše co bych Vám chtěla říct....tak papa! :)