Červenec 2010

detaily z přírody

30. července 2010 v 18:31 | Julča |  příroda
Byla jsem u babičky, která má moc hezkou zahrádku. A já jsem samozřejmě každou tu květinku musela vyfotit.....
hezká kytka :)
růže
hezká kytka :)
zajímavé...
boží kytka...tu bych mohla fotit pořád....
nádherná lilie...
krása
kytička
krása
hezu
hezké kytky
krása
poupátko
kytička
růže
hezká kytka :)
hezká kytka :)
krása
boží kytky

když ti bude nejhůř.....

30. července 2010 v 17:53 | Julča |  povídky
Vždycky, když se ti bude zdát, že už na tom nemůžeš být hůř, vzpomeň si na tenhe příběh jedné paní. Když se narodila, vážila 4 kila, pořád se usmívala, měla krásné husté vlásky. Byla to holčina, zdravá jako řípa. Až do pěti let žila spokojený život. Pak, když jí bylo 5, dostala tahle malinká holčička leukémii. U takovýhle malých dětí je onemocnění leukémií čili rakovinou krve velmi závažné a ve většině případů končí smrtí. Po třech letech boje s touhle nemocí se nakonec uzdravila. Rodiče i holčička byli velmi šťastní. Její život plynul dál a našla si hodného muže, kterého si vzala.Byli spolu velmi šťastní. Ve 29 letech se jí s ním narodila holčička. 3 roky poté s ním čekala další holčičku. Stalo se ale něco, co jí naprosto zničilo život. Její milovaný manžel, si zrovna když byla ve 4. měsíci našel jinou ženu a těhotnou jí nechal a vzal si tu novou. Tím se jí naprosto zhroutil svět. Zůstala sama se dvěma dětmi na krku. Její bývalý muž jí neplatil alimenty a svým dcerám nedovolil aby překročily práh jeho domu. Aby toho nebylo málo, zjistilo se, že paní má rakovinu! Když bylo dceruškám 6 a 2 roky, měla za sebou již sedm operací mozku, všechno však zbytečně. Lékaři už to vzdali a ona teď leží na smrtelné posteli a čeká, až zemře. Její dvě dcerušky nebudou mít kam jít, manžel si je k sobě nevezme.... chudinky, přijít o maminku v tak raném dětství.....Jo a ta paní.....je moje nevlastní teta.

jsem zpátky... :)

30. července 2010 v 14:40 | Julča |  deník
Byla jsem teď na 4 dny u babičky. Byla tam docela nuda. Zato jsem tak nafotila plno zajímavých fotek, které tu co nevidět publikuju :) Omlouvám se tímto, že jsem nepřidávala články, ale to víte, babička nemá internet. Jinak se mějte všichni moc fajn a já se pokusím sem ještě dnes dát mé fotky od babičky :)

založení tohoto blogu....

27. července 2010 v 7:44 | Julča |  deník
Když jsem tenhle blog zakládala, měla jsem v úmyslu ho mít doopravdy ráda  a udělat si k němu vztah. Žádný blog který jsem kdy měla, a že jich bylo, mi nevydržel ani dva měsíce. Nevím jak to mám říct, ale prostě jsem ty všechny blogy neměla ráda. Ale teď poprvé mám blog, ke kterému mám opravdový vztah....nevím, čím to je. Nejspíš tím, že jsem na něm hodiny dřela, vždycky jsem ve photo filtru vytvořila nějaký obrázek a pak jsem zjistila, že se mi neuložil a tak to šlo pořád. A taky, než jsem to všechno vyfotila. Dala jsem si totiž zásadu, že můj blog  bude naprosto autorský a tak v něm nemám jediný stáhlý obrázek či zkopírované slovo. A tak jsem všechny ty obrázky, tužku, mušličku, dřevo, papír, objektiv fotoaparátu....dalo mi to tolik práce, než jsem to všechno správně vyfotila. Ale výsledek stojí za to. Svůj blog mám opravdu ráda......

zvířátka...

26. července 2010 v 21:55 zvířata
Zvířata fotím hrozně ráda.....tady je pár fotek:
♥ron♥
šnek

ještěrka
koník
♥emil- rváč ♥
♥sirius♥
♥sirius♥
ufon :D
♥ron♥
brouček
♥ron♥
♥ron♥
♥ron♥
♥emil- rváč ♥
♥bíba♥
♥bíba♥
slimák
♥bíba♥
♥ron♥
♥bíba♥
♥emil♥
♥emil♥děti

26. července 2010 v 20:15 děti/lidi
Když si takhle můj bráška s kamarádkami hraje, nemůže si pomoct, vezmu do ruky foťák a začnu fotit.......tady jsou fotky dětí, které fotím úplně nejradči.

První snímky....že jich je :)

26. července 2010 v 18:49 příroda
Dlouho jsem toužila po foťáku.Usínala jsem s představou, že až konečně bude moje kasička plná, koupím si foťák. Když jsem pak dostala fotoaparát zadarmo a rozhodně né žádný kšunt, ale zrcadlovku za 17 tisíc, byla jsem štěstím bez sebe. Jako úplná začátečnice jsem s foťákem v ruce vyrazila na procházku po naší vesničce a okolí a fotila jsem......